Velkommen til Datelco!

Våre ansatte

I Datelco er vi hyggelige, folkelige og kompetente. Så du kan være trygg på at du får god rådgivning. Datelco har en innovativ bedriftskultur, hvor ansatte løser problemer i samråd med kunde og ser løsninger andre leverandører ikke ser. Kontakt en av våre eksperter i dag for en uforpliktende samtale!

Datelco_ansatte_Hege

Hege Gripp Evensen
Daglig leder

Email: hege.evensen@datelco.no  
Telefonnummer:  909 71 330

Datelco_ansatte_patrik

Patrik Breiland
Aut. installatør/ faglig ansvarlig/ lærlingansvarlig

Email: patrik.breiland@datelco.no 
Telefonnummer: 928 44 511

Datelco_ansatte_Ole_Even

Ole Even Bustnes
Aut. installatør/ faglig ansvarlig/ prosjektleder elektro/ rammeavtaler

Email: even.bustnes@datelco.no 
Telefonnummer: 909 22 667

Datelco_Ansatte_Jan

Jan Arnesen
Avdelingsleder elektro/rammeavtaler

Email: jan.arnesen@datelco.no 
Telefonnummer: 928 44 530

Datelco_ansatte_Tore D

Tore Dahl
Avdelingsleder svakstrøm

Email: tore.dahl@datelco.no 
Telefonnummer: 928 44 502

Datelco_ansatte_Roy

Roy Brendlien
Prosjektleder 

Email: roy.brendlien@datelco.no 
Telefonnummer: 928 44 524

Datelco_ansatte_Daniel

Daniel Børnes
Prosjektleder elektro/rammeavtaler

Email: daniel.bornes@datelco.no 
Telefonnummer: 928 44 543

Datelco_ansatte_Nicolai

Nikolai Søberg
Teknisk prosjektleder/Brann og sikkerhet

Email: nikolai.soeberg@datelco.no 
Telefonnummer: 928 44 514

Datelco_ansatte Kristoffer

Kristoffer Ovesen Engeland
Teknisk prosjektleder 

Email: kristoffer.engeland@datelco.no 
Telefonnummer: 468 95 460

Datelco_ansatte_Monika

Monika Haugsrud
HR- og regnskapsmedarbeider

Email: monika.haugsrud@datelco.no 
Telefonnummer: 926 26 533

Datelco_Ansatte_Sandra

Sandra Tutus
Økonomi- og administrasjonsmedarbeider

Email: sandra.tutus@datelco.no 
Telefonnummer: 967 58 636